Chodź na obiad! – ONE DAY KOOP RESTAURANT – a na kolację WARSZTAT z Frankiem Łazarewiczem – Rolnictwo ekologiczne oczami rolnika

Wawelska Kooperatywa Spożywcza ma przyjemność zaprosić na Obiad Czwartkowy do swojej jednodniowej jadłodajni, w Jadalni na al. Słowackiego 29. W przerwie, w biegu, w wolnej chwili – chodźcie coś zjeść! Smacznie, tanio, lokalnie i sprawiedliwie (wegański jadłospis poniżej).

Jadłodajnia będzie czynna od godziny 13:00 do 19:00

o 19:00 rozpocznie się spotkanie z Frankiem Łazarewiczem z gospodarstwa ekologicznego Harfa Traw. Franek opowie nam, dlaczego sprawiedliwa cena za żywność jest wyższa, niż ta w Biedronce, ile pracy kosztuje kilogram marchwi i czemu należy wspierać lokalne, ekologiczne rolnictwo.

Prosimy “brać udział” w tym wydarzeniu tylko w przypadku autentycznego głodu i/lub apetytu na naszą żywność oraz na wiedzę z pierwszej ręki, ze sprawdzonego źródła. Nieobecni sympatycy – klikajcie „może”!
Ilość obiadów ograniczona, na kolacji limit wyłącznie przestrzenny.

Jadłospis:

krem z buraczków
falafel
frytki z dyni i warzyw korzeniowych
sałata z pieczoną papryką i cukinią
sezonowy sok owocowo-ziołowy, świeżo wyciskany

Gotować dla Państwa będą: Katarzyna Kozak i Jędrzej Cyganik. Wszystko przygotowane z lokalnych, ekologicznych produktów od naszych rolników.

Cena zestawu: Zapłać ile chcesz!
(orientacyjny koszt składników i energii na jednym talerzu to: 7,50 , praca kucharzy – zależnie od gustu, wrażliwości i wydolności finansowej)

Wspólne jedzenie to też doskonała okazja, żeby dowiedzieć się więcej o naszej Kooperatywie.

koop_karmi_cover_org.

Reklamy